Бебе, пометено от торнадо в Тенеси, намерено живо „по Божията милост“ на необичайно място
Двойка от Тенеси и двете им деца търсят нов дом, откакто огромно торнадо раздра общността им и опустоши техните 4- месечно дете, което беше открито живо на близко дърво след нещастието.
Сидни Мур, приятелят й и децата им бяха в дома си предходната събота в Кларксвил, когато торнадото EF-3, предизвикало гибелта на шестима души и ранените над две дузини, докосна окръг Монтгомъри.
Мур сподели, че торнадото, което е унищожило мобилния дом на двойката и други движимости, е вдигнало нейното 4-месечно дете, което е съумяло да оцелее след ужасяващото събитие.
„ Нещо в мен преди малко ми сподели да търча и да скоча върху сина си “, сподели Мур пред WSMV News в Нешвил за напъните си да отбрани най-голямото си дете, едногодишно дете. „ В момента, в който скочих върху него, стените рухнаха. “
Припомняйки си какво тъкмо се е случило онази вечер, Мур сподели на издаването, че нейният другар е видял по какъв начин торнадото обгръща дома им, преди да бъде раздран на части и кошът за бебето да бъде вдигнат.
...Прочетете целия текст »




